Jak się przygotować


Zajęcia taneczne – zwłaszcza na poziomie podstawowym – nie są bardzo wymagające fizycznie. Nie mniej jednak ich specyfika (przede wszystkim bliskość drugiej osoby w parze) wymaga pewnych przygotowań. Zbierając się więc na swoją pierwszą lekcje dobrze jest mieć świadomość co ze sobą zabrać i na co się nastawić.

  • Wygodne buty na przebranie. Nie chcesz przecież nabrudzić na parkiecie – nigdy nie wiadomo, czy godzinę później nie ma zajęć np. grupa tańca nowoczesnego, w którym to stylu dużo figur “dzieje się” w leżeniu na podłodze.
  • Dezodorant – dobrze mieć go przy sobie.
  • Perfumy – popularny – acz opcjonalny dodatek.
  • Koszulka na przebranie – zwłaszcza, jeśli przyjeżdżasz na zajęcia po pracy, czy uczelni.
  • Guma do żucia – tak na wszelki wypadek.
  • Mała butelka wody mineralnej – uzupełnianie płynów to zdrowy nawyk.

W Forum Tańca respektujemy karty partnerskie:

Multisport

OK system

a jeżeli jej nie masz, to opłata za drugą i kolejną godzinę zajęć tego samego dnia wynosi 10 zł – dobrze je mieć odliczone.

PS. Jeżeli zechcesz zakupić karnet, informacje o cenach znajdziesz w cenniku.

Szkoła znajduje się w Krakowskim Hotelu Forum, znajdziesz nas z łatwością! Jeśli decydujesz się przyjechać do nas komunikacją miejską, najwygodniejszy będzie przystanek Rondo Grunwaldzkie lub Ludwinów – zależnie od tego z której strony miasta przyjedziesz. W okolicy hotelu jest też dużo stojaków na rowery – tę opcję polecamy zwłaszcza latem. Jeśli preferujesz dojazd samochodem, to do dyspozycji pozostaje strzeżony parking – pamiętaj, żeby wychodząc ze szkoły poprosić na recepcji o pieczątkę na bilecie parkingowym – daje to 2 zł zniżki na każdą godzinę.


Wybrałeś już swój styl taneczny którego się będziesz uczył, znasz też typy zajęć w naszej szkole. Zwarty i gotowy? Ha! Sprawdź jeszcze i jak będą wyglądać Twoje pierwsze zajęcia.